Τρίτη, 05 Ιούνιος 2018 18:55

ANGLIA EXAMINATIONS TIMETABLE SATURDAY 23 / 6 / 2018

Saturday 23 June 2018, ANGLIA EXAMINATIONS

TIMETABLE

 

JUNIOR: 8:00 – 9:00

PRIMARY: 8:00 - 9:00
PRELIMINARY: 7:45 - 9:00
ELEMENTARY: 12:00 – 14:00
INTERMEDIATE: 12:00 – 14:00
ADVANCED: 9:00 – 12:00
PROFICIENCY: 9:00 – 12:00

ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

Τρίτη, 06 Ιούνιος 2017 15:47

ANGLIA EXAMINATIONS TIMETABLE

Saturday 23 June 2018, ANGLIA EXAMINATIONS 

JUNIOR: 8:00 – 9:00
PRIMARY: 8:00 - 9:00
PRELIMINARY: 7:45 - 9:00
ELEMENTARY: 12:00 – 14:00
INTERMEDIATE: 12:00 – 14:00
ADVANCED: 9:00 – 12:00
PROFICIENCY: 9:00 – 12:00

ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

Αγαπητοί γονείς,

τα ενδεικτικά του Β τριμήνου για τους μαθητές μας θα δοθούν στο φροντιστήριο μας την Πέμπτη και Παρασκευή 30 και 31 Μαρτίου.

Σχετική πρόσκληση έχει σταλεί με τα παιδιά σας.

Τρίτη, 28 Μάρτιος 2017 15:36

Πασχαλινές Διακοπες

Αγαπητοί γονείς,

Τα μαθήματα στο φροντιστήριο μας θα γίνονται μέχρι και τη μεγάλη Τρίτη 11 του Απρίλη και θα επαναρχίσουν την Τετάρτη 19 του Απρίλη.

Τετάρτη, 17 Αύγουστος 2016 19:08

IGCSE CAMBRIDGE RESULTS MAY-JUNE 2016

IGCSE EXAMS MAY - JUNE 2016
A/a Surname Name GRADE
1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΖΗΝΩΝΑΣ A
2 ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ A
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ B
4 ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΘΕΜΗΣ B
5 ΚΑΡΙΜΠΙΔΗ ΑΛΙΝΑ B
6 ΚΑΤΖΑΡΙΔΟΥ ΣΑΡΑ B
7 ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ B
8 ΜΙΤΣΙΓΓΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ B
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΩ B
10 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ B
11 ΣΑΒΒΑ ΑΡΣΕΝΙΑ B
12 ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ B
13 ΧΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ B
14 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΣ B
15 ΧΡΙΣΤΟΥ  ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ B
16 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ C
17 ΒΡΥΩΝΗ ΒΡΥΩΝΗΣ C
18 ΔΡΟΥΣΙΩΤΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ C
19 ΘΩΜΑ ΜΙΧΑΛΗΣ C
20 ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ C
21 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ C
22 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ C
23 ΜΧΙΤΑΡΙΑΝ ΓΚΟΡ C
24 ΠΑΠΑΕΥΡΙΠΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ C
25 ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ C
26 ΠΛΟΥΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ C
27 ΣΙΑΗΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ C
28 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ C
29 ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ C
30 Χ" ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ C
31 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΙΚΑΕΛΑ C
32 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ C
Τετάρτη, 17 Αύγουστος 2016 18:46

ANGLIA EXAMINATION RESULTS JUNE 2016

 

LEVEL: JUNIOR  
A/a SURNAME NAME GRADE  
1 ANTONIOU EFREM DISTINCTION  
2 APOSTOLOU RAMANAYAKE MARKOS DISTINCTION  
3 APOSTOLOU RAMANAYAKE SKEVI DISTINCTION  
4 ATMATSIDOU ELPIDA DISTINCTION  
5 CHARALAMBOUS KYRIAKOS DISTINCTION  
6 CHARAMPOUS HELEN DISTINCTION  
7 CHRISTODOULOU ARGYRIS DISTINCTION  
8 CHRISTOU ANDRIANA DISTINCTION  
9 CONSTANTINIDIS GEORGIOS DISTINCTION  
10 CONSTANTINOU CHRISTODOULOS DISTINCTION  
11 DANIEL FYTOULA DISTINCTION  
12 EL RAHI PAVLOS DISTINCTION  
13 ELIA  XENIOS DISTINCTION  
14 ELIA  ANDREAS DISTINCTION  
15 EVRIPIDOU EVRIPIDIS DISTINCTION  
16 FILIPPOU ANNA MARIA DISTINCTION  
17 GAVRIEL THEOFANIA DISTINCTION  
18 GEORGIOU CHRISTIANA DISTINCTION  
19 GEORGIOU VICTORAS DISTINCTION  
20 HADJICHRISTOULOU PETER DISTINCTION  
21 HADJIYIANNIS SAVVAS DISTINCTION  
22 IONAS PANAGIOTIS DISTINCTION  
23 IPPOLYTOU KYPRIANOS DISTINCTION  
24 KYRIAKOU VENIAMIN DISTINCTION  
25 LOIZOU ANTONIS DISTINCTION  
26 LOUCA MARIA DISTINCTION  
27 LOUCA EMILY DISTINCTION  
28 NATIOTI ANDREA DISTINCTION  
29 NIKOLOV PAMBOS DISTINCTION  
30 PAVLOU CHRISOVALANTIS DISTINCTION  
31 ROSSOU DEMETRA DISTINCTION  
32 SOLOMOU GEORGIA DISTINCTION  
33 STAVRINIDE  VASILIKI DISTINCTION  
34 STAVRINIDOU  ANDRIANA DISTINCTION  
35 THEMISTOKLEOUS EVRIDIKI DISTINCTION  
36 THEOCHAROUS THEOCHARIS DISTINCTION  
37 TRYFONOS CHRISTOTHEA DISTINCTION  
38 TRYFONOS EFTHYVOULOS DISTINCTION  
39 TZAMALLATIS PANAYIOTIS DISTINCTION  
40 TZIAMALI OLIA DISTINCTION  
41 VANEZIS SAVVAS DISTINCTION  
42 VIRONOS GIORGOS DISTINCTION  
43 VRYONIDOU SOFIA DISTINCTION  
         
         
LEVEL: PRIMARY  
A/a SURNAME NAME GRADE  
1 ALKIVIADIS THEOFANIS DISTINCTION  
2 ANDREOU IRINI DISTINCTION  
3 ANDREOU JOHNNY DISTINCTION  
4 ARESTI ASPASIA DISTINCTION  
5 CHARALAMBOUS CHARIS DISTINCTION  
6 CHARALAMBOUS PANAGIOTIS DISTINCTION  
7 CHRISTODOULOU EVGENIA DISTINCTION  
8 CHRYSOSTOMOU DIMITRIS DISTINCTION  
9 CONSTANTINOU IRINI DISTINCTION  
10 ELIA DEMETRIS DISTINCTION  
11 GRIGORIOU STEFANI DISTINCTION  
12 IOANNOU CHRISTINA DISTINCTION  
13 IPPOLYTOU ARTEMIS DISTINCTION  
14 KOTANIDOU ELIZA DISTINCTION  
15 KOUVAROS KYRIAKOS DISTINCTION  
16 KYRIAKOU MARY DISTINCTION  
17 LEMONARI SAVVAS DISTINCTION  
18 LOUCA ERINI DISTINCTION  
19 MARIN DENNIS DISTINCTION  
20 NATIOTI AVRA DISTINCTION  
21 NEOFYTOU PETROS DISTINCTION  
22 NIKANDROU STAVROS DISTINCTION  
23 ODYSSEOS DANIEL DISTINCTION  
24 PAPADOVASILAKI ANASTASIA DISTINCTION  
25 PAPAGEORGIOU GEORGIOS DISTINCTION  
26 PAPAVASILIOU VLADIMIROS DISTINCTION  
27 PEPIS  NEOPHYTOS-MARINOS DISTINCTION  
28 SERGIDIS ANDREAS DISTINCTION  
29 SOFOKLEOUS ARGYRIS DISTINCTION  
30 SOLOMONIDES CONSTANTINOS DISTINCTION  
31 STAVRINIDIS VASILIS DISTINCTION  
32 TSOKKA NASIA DISTINCTION  
33 VASILIOU MARIA DISTINCTION  
34 ZAGRAFOV NIKITAS DISTINCTION  
35 DEMERTSIDES NIKOLAS DISTINCTION  
36 ANTON REBECCA-ANDREA MERIT  
37 ANTONIOU YIOTA MERIT  
38 ANTONA NEFELI MERIT  
39 CHRISTODOULIDES IOANNIS MERIT  
40 DEMOSTHENOUS CHARIA MERIT  
41 EFSTRATIOU KYRIAKI MERIT  
42 EVANGELOU ANTRI MERIT  
43 EVANGELOU CONSTANTINA MERIT  
44 FYLAKTOU MATHEOS MERIT  
45 GAVRIELOVA STEFANI MERIT  
46 IOANNOU PETROULA MERIT  
47 KALOGIROU PANAYIOTIS MERIT  
48 KOKKINOFTAS DIMITRIS MERIT  
49 MICHAELIDES SOKRATIS MERIT  
50 NICOLAIDOU GEORGIA MERIT  
51 PANAYIOTOU MICHAELLA MERIT  
52 SAFARIDES ALEX MERIT  
53 STAVROU ELENA MERIT  
54 TZAVELLA RAFAELLA MERIT  
55 TZAVELLA MARIA MERIT  
56 IVANOV DANIEL PASS  
57 MIKELLIDES VALERIOS PASS  
58 PANAGIOTOU ANDREAS PASS  
59 SYMEONIDES ANDREAS PASS  
60 STYLIANOU MARINA PASS  
61 KOUPPARI ANNA PASS  
         
LEVEL: PRELIMINARY  
A/a SURNAME NAME GRADE  
1 ABDOU MARIA DISTINCTION  
2 ANTONIOU CHRISTINA DISTINCTION  
3 ARESTI CONSTANTINOS DISTINCTION  
4 CHARALAMBOUS ELISAVET DISTINCTION  
5 CHRYSOSTOMOU ELENI DISTINCTION  
6 CONSTANTINIDE IOANNA DISTINCTION  
7 ELIA ATHINA DISTINCTION  
8 EVRIPIDOU CHRISTOS DISTINCTION  
9 GAVRIELOVA SILVIA DISTINCTION  
10 GKOURTZIDES DEMETRIS DISTINCTION  
11 GREGORIOU TATIANA DISTINCTION  
12 KITSANTAS DEMETRIS DISTINCTION  
13 MAKRIS NEOFYTOS DISTINCTION  
14 MAVROMOUSTAKOS NICOLAS DISTINCTION  
15 MIKALLI CHLOE DISTINCTION  
16 MILTIADOUS MARINA DISTINCTION  
17 PANAGIOTOU DESPINA DISTINCTION  
18 PANAYIOTOU NICOLETTA DISTINCTION  
19 PAPARISTODIMOU MONIKA DISTINCTION  
20 PITSI MARIA DISTINCTION  
21 SAVVA  ALEXANDROS DISTINCTION  
22 SOLONOS EVANGELIA DISTINCTION  
23 STYLIANOU DANIELLA DISTINCTION  
24 THEODOSIOU CHRISTOS DISTINCTION  
25 THEOFANOUS MAXIMOS DISTINCTION  
26 TRYFONOS PANAYIOTA DISTINCTION  
27 ZENONOS ELEFTHERIA DISTINCTION  
28 CHARALAMPOUS DESPINA DISTINCTION  
29 CHRISTOFI MARIA DISTINCTION  
30 EFSTATHIOU SAVINA DISTINCTION  
31 VENIZELOU VENIZELOS DISTINCTION  
32 CHARALAMBOUS LEANDROS MERIT  
33 CHRYSANTHOU MIRANTA MERIT  
34 DEMOSTHENOUS CHRISIVIA MERIT  
35 FILIPPOU SAVVINA MERIT  
36 FYLACTOU ELLIE MERIT  
37 GEORGIOU EFIMIA MERIT  
38 GEORGIOU VANGELIS MERIT  
39 ILIEV MICHAEL MERIT  
40 PEGIOTI MARIOS MERIT  
41 STEFANI CHRISTIANA MERIT  
42 STEFANOU MELIANA MERIT  
43 ANDREOU CLEO PASS  
44 CONSTANTINOU ANDREAS PASS  
45 IOANNOU CONSTANTINA PASS  
46 METAXAS GEORGE PASS  
47 SAFARIDES MICHALIS PASS  
         
LEVEL: ELEMENTARY  
A/a SURNAME NAME GRADE  
1 ALEXANDROU MARILENA DISTINCTION  
2 APOSTOLOU RAMANAYAKE LILY-FRANCESKA DISTINCTION  
3 CHRISTODOULIDE ANDREA DISTINCTION  
4 DEMETRIOU ANTONIS DISTINCTION  
5 DEMETRIOU NATALY DISTINCTION  
6 DIOGENOUS ELENI DISTINCTION  
7 GEORGIOU CHRISTODOULOS DISTINCTION  
8 GREGORIOU CHRISTOS DISTINCTION  
10 IOANNOU KYRIAKI DISTINCTION  
11 KAPONA RODOTHEA DISTINCTION  
12 KATSONOURI ARTEMIS DISTINCTION  
13 KATZARIDOU MARIA DISTINCTION  
14 LOUCA MARIOS DISTINCTION  
15 MICHAEL CHRISTINA DISTINCTION  
16 MOGFORT GABRIEL LOUCAS DISTINCTION  
17 ODYSSEOS GEORGE DISTINCTION  
18 ODYSSEOS PARASKEVI DISTINCTION  
19 PANAYIOTOU MARIOS-EFREM DISTINCTION  
20 PARPOUR CHRISTOS DISTINCTION  
21 PEPI MICAEL-ANGELOS DISTINCTION  
22 PITTOKOPITI CHRISTINA DISTINCTION  
23 PLOUSIOU RAFAEL DISTINCTION  
24 SERGIDI DIMITRA DISTINCTION  
25 SOCRATOUS ELIZABETH DISTINCTION  
26 SPYROU ANASTASIA DISTINCTION  
27 STAVROU MARIA DISTINCTION  
28 THEMISTOKLEOUS CHARA DISTINCTION  
29 TYRIMOU IFIGENIA DISTINCTION  
30 TZIAMALIS ANDYS DISTINCTION  
31 VOSKOU ELISAVET-KONSTANTINA DISTINCTION  
32 VRYONIDOU LITO DISTINCTION  
33 ZACHARIOU ELENI DISTINCTION  
34 STAVRINOU DEMETRIANA DISTINCTION  
35 STAVROU MARIA DISTINCTION  
36 NTZAGIDOU EVGENIA DISTINCTION  
38 DEMETRIADES AGGELOS DISTINCTION  
39 ANDREOU CHRISTINA MERIT  
40 ANDREOU ANDREAS MERIT  
41 ANGELI MARIOS MERIT  
42 BONIS VASILIS MERIT  
43 HADJIKYRIAKOU RAFAEL MERIT  
44 MALIETZIS PANAGIOTIS MERIT  
45 MOGFORT MICHAEL ETHAN MERIT  
46 PANAYIOTOU EMILY MERIT  
47 ANGELI CHRISOVALANTIS PASS  
49 DEMETRIOU CHRISOULLA PASS  
50 DEMETRIOU GEORGIA PASS  
51 DIONISIOU CONSTANTINOS PASS  
52 DIONISIOU IFIGENIA PASS  
53 EFREM STAVROS PASS  
54 HADJIGEORGIOU CHARA PASS  
55 KOUPPARI KYRIAKI PASS  
56 MICHAEL GEORGE PASS  
57 SARIGIANNIDES ALEXANDROS PASS  
58 ANDREOU KATERINA PASS  
         
LEVEL: INTERMEDIATE  
A/a SURNAME NAME GRADE  
1 ABDOU GEORGE DISTINCTION  
2 ARESTI CHARIS DISTINCTION  
3 CHRISTOU GENNADIOS DISTINCTION  
4 CONSTANTINIDE DEMETRIANA DISTINCTION  
5 DEMOSTHENOUS NIKOLETTA DISTINCTION  
6 EPAMINONDA CHRYSTALLA DISTINCTION  
7 HATZIGEORGIOU CONSTANTINOS DISTINCTION  
8 IERONYMOU ANASTASIA DISTINCTION  
9 IOANNOU ANTRI DISTINCTION  
10 KOLAR MAREK DISTINCTION  
11 KYRIAKOU ANASTASIA DISTINCTION  
12 LEMONARI ANDREAS DISTINCTION  
13 NIKOLAIDES GEORGIA DISTINCTION  
14 PAPADOPOULOU NICOLETTA DISTINCTION  
15 PAVLOU KATERINA DISTINCTION  
16 THEODOSIOU MARIA DISTINCTION  
17 TSANGARI EFTYHIA DISTINCTION  
18 TSIOKKA ANTRIA DISTINCTION  
19 ZENONOS ZENONAS DISTINCTION  
20 ZENALDIN MAYA DISTINCTION  
21 AGATHOCLEOUS MARIA MERIT  
22 ANTONIOU ELLI MERIT  
23 ARISTIADOU VICTORIA MERIT  
24 EFSTATHIOU ANNA MERIT  
25 FYLAKTOU AMALIA MERIT  
26 GEORGIADI CHRISTINA MERIT  
27 HADJIOANNOU ANDREAS MERIT  
28 HADJISTYLI ELENI MERIT  
29 MAVROGIAKOUMOU RAFAELLA MERIT  
30 MIKALLIS NICOLAS MERIT  
31 NEOKLEOUS FOTINI MERIT  
32 NIKANDROU DEMETRA MERIT  
33 PAPAPETROU ZOE MERIT  
34 ALEKOU GEORGIA PASS  
35 CHARALAMBOUS ELEFTHERIOS PASS  
36 CHRYSANTHOU GEORGE PASS  
37 GEORGIOU STEFANOS PASS  
38 KLEANTHOUS CHARALAMBOS PASS  
39 KOKKINOU KYVELI PASS  
40 NIKOLAOU GEORGIA PASS  
41 PANAGIOTOU SAVVINA PASS  
42 POLEMITIS ANTONIS PASS  
         
LEVEL: ADVANCED  
A/a SURNAME NAME GRADE  
1 AGATHANGELOU ANDREAS DISTINCTION  
2 ALKIVIADOU KYRIAKOS DISTINCTION  
3 MALIETZI ALEXANDRA DISTINCTION  
4 MAREI KOLLSSIN DISTINCTION  
5 MARINOU GEORGE DISTINCTION  
6 MICHAEL ANDRIA DISTINCTION  
7 MICHAELIDE ANDREA DISTINCTION  
8 MICHAELIDOU ELEKTRA DISTINCTION  
9 NIKOLAOU GIANNIS DISTINCTION  
10 SALLOUMIS ANTREAS DISTINCTION  
11 THEODOULOU CHRISTODOULOS DISTINCTION  
12 TOFI CONSTANTINOS DISTINCTION  
13 ADAMOU ANDREAS MERIT  
14 ANCULESCU ANNA-MARIA MERIT  
15 ANDREOU ARISTOKLIS MERIT  
16 ANTONIOU ALIKI MERIT  
17 CHRISTOFI ALIKI MERIT  
18 ILIA ANDREAS MERIT  
19 FRANGOU POLIDORA MERIT  
20 FOUARTA MARIA MERIT  
21 KANARI THEODORA MERIT  
22 KLEANTHOUS THEA MERIT  
23 KOUPANOU ANGELA MERIT  
24 MATHEOU GEORGIOS MERIT  
25 PAPANTONIOU KYRIAKI MERIT  
26 PAPARISTODEMOU DANIEL MERIT  
27 FILIPPOU EVI  BEATRIS. MERIT  
28 PSALTA LEONI MERIT  
29 ROTOU NICOLETTA MERIT  
30 SALAMIOTOU ATHINA MERIT  
31 SOLOMOU STYLIANOS MERIT  
32 TOFI MARIA MERIT  
33 TSANGARI NICOLETTA MERIT  
34 ASPRIS MARIOS PASS  
35 CHARALAMBOUS IASON PASS  
36 GEORGIOU MARIA PASS  
37 MAREI HANSA PASS  
38 METAXA STAVROULLA PASS  
39 PAPADOPOULOU STEFANI PASS  
40 PARASKEVA LOUKIA PASS  
41 PEPI CHRISTINA-MARIA PASS  
42 FILIPPOU PARASKEVI  F. PASS  
43 POWELL MARIA PASS  
44 ROTOS MARIOS PASS  
45 SKAGIA STAVRI PASS  
46 SOLOMONIDOU ANDRIE PASS  
47 THEOCHAROUS KLEONIKI PASS  
         
LEVEL: PROFICIENCY
A/a SURNAME NAME GRADE SPEAKING
1 ALEXANDROU PANAGIOTIS DISTINCTION DISTINCTION
2 CHARALAMPOUS RENOS DISTINCTION MERIT
3 KIRSANIDOU KONSTANTINA MARIA DISTINCTION PASS
4 KOURRIS VALENTINOS DISTINCTION DISTINCTION
5 MICHAEL GEORGE DISTINCTION MERIT
6 NIKOLAIDES ELIAS DISTINCTION DISTINCTION
7 ANDREOU ANDRI MERIT MERIT
8 ANDREOU NIKOLETTA MERIT PASS
9 CHRISTODOULOU FILIPPOS MERIT DISTINCTION
10 DEMETRIOU EMILY MERIT MERIT
11 EFSTATHIOU DESPINA MERIT PASS
12 ERGKISIDOU ANASTASIA MERIT MERIT
13 IRAKLEOUS ELENI MERIT MERIT
14 IOANNIDES GEORGIOS MERIT DISTINCTION
15 KOKKINOU PANAGIOTA MERIT MERIT
16 MICHAEL GREGORIS MERIT MERIT
17 SAVVA SPYROS MERIT PASS
18 SOFOKLI ANDREAS MERIT DISTINCTION
19 SOKRATOUS KYRIAKOULA MERIT DISTINCTION
20 TEODOR DENIS ANDRIAN MERIT DISTINCTION
21 ANDREOU ANDREAS PASS PASS
22 ARGYROPOULOU IOANNA PASS MERIT
23 CRISTODOULOU ELPIDA PASS MERIT
24 DIMITRIOU DIMITRIANA PASS MERIT
25 KYRIAKOU MYRIA PASS MERIT
26 LIASIDIS ALEXANDROS PASS PASS
27 LOIZIDIS ALEXANDROS PASS PASS
28 MICHAEL KONSTANTINOS PASS PASS
29 ONISIPHOROU ALEKOS PASS DISTINCTION
30 PANAGIOTOU CHRYSOVALANTIS PASS MERIT
31 PAPEL ANDREEA LAURA PASS PASS
32 PERIKLEOUS CHRYSA PASS DISTINCTION
33 POYIATZIS CHRISTOS PASS MERIT
34 PROKOPIOU PANAGIOTIS PASS PASS
35 TSOUKKALLAS GIORGOS PASS PASS
36 DEMERTZIDOU ALEXANDRA PASS PASS
37 ANTREOU ANTRIA   PASS
38 ANDREOU FRIDERIKOS   PASS
39 CHRYSOSTOMOU MARIOS   MERIT
40 CHRISTOFOROU SOFIA   PASS
41 FILIPPOU VIKTORIA   PASS
42 KESIDES ALEXANDROS   PASS
43 KONSTANTINOU ZOE   PASS
44 NEOKLEOUS KYRIAKI   PASS
45 NICOLAOU PANAGIOTIS   PASS
46 PANAYIOTOU RAFAELLA   PASS
47 PARASKEVA CHRISOSTOMOS   PASS
48 POPOV ALEXANDROS   PASS
49 STEFANOU MARINA   MERIT
         
Παρασκευή, 10 Ιούνιος 2016 18:49

FINAL TEST JUNE 2016

Αγαπητοί γονείς,

Τα τελικά διαγωνίσματα στο Φροντιστήριο μας θα γίνουν την Πέμπτη και Παρασκευή 16 και 17 Ιουνίου.

Οι εξετάσεις ANGLIA για το Φροντιστήριο μας θα γίνουν το Σάββατο 25 Ιουνίου στο Γυμνάσιο Αποστόλου Παύλου.

Παρασκευή, 15 Απρίλιος 2016 09:06

Πασχαλινές Διακοπές

Αγαπητοί γονείς,

Τα μαθήματα στο φροντιστήριο μας θα γίνονται μέχρι και τη μεγάλη Τρίτη 26 του Απρίλη και θα επαναρχίσουν την Τετάρτη 4 του Μάη.

Τετάρτη, 19 Αύγουστος 2015 16:21

ANGLIA EXAMINATION RESULTS SUMMER 2015

JUNIOR  
A/a NAME SURNAME GRADE  
1 ALKIVIADIS THEOFANIS DISTINCTION  
2 ANDREOU IRINI DISTINCTION  
3 ANTON REMBEKA-ANTREA DISTINCTION  
4 ARESTI ASPASIA DISTINCTION  
5 ARGYRIDES GIANNIS DISTINCTION  
6 ANTONIOU YIOTA DISTINCTION  
7 CHARALAMBOUS CHARIS DISTINCTION  
8 CHARALAMBOUS PANAGIOTIS DISTINCTION  
9 CHRISTODOULIDES IOANNIS DISTINCTION  
10 CHRISTODOULOU EVGENIA DISTINCTION  
11 CHRYSOSTOMOU DIMITRIS DISTINCTION  
12 CONSTANTINOU IRINI DISTINCTION  
13 DEMETRIOU ANTREA DISTINCTION  
14 DEMOSTHENOUS CHARIA DISTINCTION  
15 DENNIS FLORIN MARIN DISTINCTION  
16 EFSTRATIOU KYRIAKI DISTINCTION  
17 EFTHYMOUDI KATERINA DISTINCTION  
18 ELIA DEMETRIS DISTINCTION  
19 EVANGELOU ANTRI DISTINCTION  
20 EVANGELOU CONSTANTINA DISTINCTION  
21 FYLAKTOU MATTHEOS DISTINCTION  
22 GAVRIELOVA STEFANI DISTINCTION  
23 GRIGORIOU STEFANI DISTINCTION  
24 IOANNOU PETROULA DISTINCTION  
25 IPPOLYTOU ARTEMIS DISTINCTION  
26 KALOGIROU PANAGIOTIS DISTINCTION  
27 KOKKINOFTAS DEMETRIS DISTINCTION  
28 KOTANIDOU ELIZA DISTINCTION  
29 KOUPANOU PAVLINA DISTINCTION  
30 KYRIAKOU MARY DISTINCTION  
31 LEMONARI SAVVAS DISTINCTION  
32 LOUCA IRENE DISTINCTION  
33 MIKELLIDES ANTONIO DISTINCTION  
34 MYLONA ELPIDA DISTINCTION  
35 MYLONA CHARA DISTINCTION  
36 NATIOTI AVRA DISTINCTION  
37 NEOFYTOU PETROS DISTINCTION  
38 NICOLAIDOU GEORGIA DISTINCTION  
39 NIKANDROU STAVROS DISTINCTION  
40 ODYSSEOS DANIEL DISTINCTION  
41 PANAGIOTOU ANDREAS DISTINCTION  
42 PAPADOVASILAKI ANASTASIA DISTINCTION  
43 PAPAGEORGIOU GEORGIOS DISTINCTION  
44 PEPI  NEOPHYTOS-MARINOS DISTINCTION  
45 ROUSOU VICTORIA DISTINCTION  
46 SERGIDIS ANDREAS DISTINCTION  
47 SOFOKLEOUS ARGYRIS DISTINCTION  
48 SOLOMONIDES CONSTANTINOS DISTINCTION  
49 STAVRINIDES VASILIS DISTINCTION  
50 STAVROU ELENA DISTINCTION  
51 STYLIANOU MARINA DISTINCTION  
52 TSOKKA NASIA DISTINCTION  
53 VASILIOU MARIA DISTINCTION  
54 TZAVELLA RAFAELLA DISTINCTION  
55 TZAVELLA MARIA DISTINCTION  
56 KOUPPARI ANNA DISTINCTION  
57 ZAFIROULIS ANTONIS DISTINCTION  
58 CHRISTODOULOU ANDREAS DISTINCTION  
59 MICHAEL CONSTANTINA DISTINCTION  
60 FALON ANDRADA DISTINCTION  
61 FALON FIORELLA DISTINCTION  
62 DEMERTSIDES NIKOLAS DISTINCTION  
63 THEODOULOU PANAGIOTIS DISTINCTION  
64 IEROKIPIOTOU SOTEROULA MERIT  
65 SAFARIDES ALEX PASS  
         
         
         
PRIMARY  
A/a SURNAME NAME GRADE  
1 ABDOU MARIA DISTINCTION  
2 ANTONIOU DIMITRIS DISTINCTION  
3 ANTONIOU CHRISTINA DISTINCTION  
4 ATHANASIOU ANDREAS DISTINCTION  
5 ARESTI CONSTANTINOS DISTINCTION  
6 CHARALAMBOUS ELISAVET DISTINCTION  
7 CHRYSANTHOU MYRANTA DISTINCTION  
8 CHRYSOSTOMOU ELENI DISTINCTION  
9 CONSTANTINIDE IOANNA DISTINCTION  
10 ELIA ATHINA DISTINCTION  
11 EVRIPIDOU CHRISTOS DISTINCTION  
12 FILIPPOU SAVVINA DISTINCTION  
13 FYLACTOU ELLIE DISTINCTION  
14 GAVRIELOVA SILVIA DISTINCTION  
15 GEORGIOU VAGGELIS DISTINCTION  
16 GREGORIOU TATIANA DISTINCTION  
17 KARAKLIEF PETROS DISTINCTION  
18 KITSANTAS DEMETRIS DISTINCTION  
19 MAKRIS NEOFYTOS DISTINCTION  
20 MAVROMOUSTAKOS NICOLAS DISTINCTION  
21 MIKALLI CHLOE DISTINCTION  
22 MILTIADOUS MARINA DISTINCTION  
23 PANAGIOTOU DESPINA DISTINCTION  
24 PANAYIOTOU NICOLETTA DISTINCTION  
25 PAPADOPOULOS DANIEL DISTINCTION  
26 PAPARISTODIMOU MONIKA DISTINCTION  
27 PEGIOTI MARIOS DISTINCTION  
28 PITSI MARIA DISTINCTION  
29 SAVVA  ALEXANDROS DISTINCTION  
30 SOLONOS EVANGELIA DISTINCTION  
31 STEFANI CHRISTIANA DISTINCTION  
32 STEFANOU MELIANA DISTINCTION  
33 STYLIANOU DANIELLA DISTINCTION  
34 THEOFANOUS MAXIMOS DISTINCTION  
35 TRYFONOS PANAYIOTA DISTINCTION  
36 ZENONOS ELEFTHERIA DISTINCTION  
37 ZIAX YOUMNA DISTINCTION  
38 CHARALAMPOUS DESPINA DISTINCTION  
39 CHRISTOFI MARIA DISTINCTION  
40 EFSTATHIOU SAVINA DISTINCTION  
41 ANTONIOU GEORGE MERIT  
42 CHARALAMBOUS LEANDROS MERIT  
43 CHRISTODOULOU PATRA MERIT  
44 CONSTANTINOU ANDREAS MERIT  
45 GEORGIOU EFIMIA MERIT  
46 ILIEV MICHAEL MERIT  
47 IOANNOU CONSTANTINA MERIT  
48 METAXAS GEORGE MERIT  
49 POLEMITIS TASOS MERIT  
50 CHRISTOFOROU KYRIAKI MERIT  
51 MICHAEL NEOFYTOS MERIT  
52 KLEANTHOUS JASON PASS  
53 SAFARIDES MICHALIS PASS  
54 SARIDES ALEXIS PASS  
55 ANDREOU KLEA PASS  
         
         
         
PRELIMINARY  
A/a NAME SURNAME GRADE  
1 ALEXANDROU MARILENA DISTINCTION  
2 ANDREOU CHRISTINA DISTINCTION  
3 ANDREOU ANDREAS DISTINCTION  
4 ANGELI CHRISOVALANTIS DISTINCTION  
5 ANGELI MARIOS DISTINCTION  
6 APOSTOLOU LILY-FRANCESKA DISTINCTION  
7 ARGYRIDOU EVGENIA DISTINCTION  
8 BATH CHARA DISTINCTION  
9 BONI VASILIS DISTINCTION  
10 CHRISTODOULIDE ANDREA DISTINCTION  
11 DEMETRIOU ANTONIS DISTINCTION  
12 DIOGENOUS ELENI DISTINCTION  
13 EFTHYMOYDIS MARIOS DISTINCTION  
14 GEORGIOU CHRISTODOULOS DISTINCTION  
15 GREGORIOU CHRISTOS DISTINCTION  
16 HESLIN CHRISTINA DISTINCTION  
17 IOANNOU KYRIAKI DISTINCTION  
18 KAPONA RODOTHEA DISTINCTION  
19 KATSONOURI ARTEMIS DISTINCTION  
20 KATZARIDOU MARIA DISTINCTION  
21 LEONIDOU NAFSIKA DISTINCTION  
22 LOUCA MARIOS DISTINCTION  
23 MALIETZIS PANAGIOTIS DISTINCTION  
24 MICHAEL CHRISTINA DISTINCTION  
25 MOGFORT MICHAEL ETHAN DISTINCTION  
26 MOGFORT GABRIA LOUCAS DISTINCTION  
27 NICOLAOU ANDREA-ANATOLIA DISTINCTION  
28 NTZAGIDOU EVGENIA DISTINCTION  
29 ODYSSEOS GEORGE DISTINCTION  
30 PANAYIOTOU EMILY DISTINCTION  
31 PAPADOPOULOU RAFAELIA DISTINCTION  
32 PAPAMILTIADIS DIMITRIS DISTINCTION  
33 PARPOUR CHRISTOS DISTINCTION  
34 PEPI MICAEL-ANGELOS DISTINCTION  
35 PITTOKOPITI CHRISTINA DISTINCTION  
36 PLOUSIOU RAFAEL DISTINCTION  
37 SARIGIANNIDES ALEXANDROS DISTINCTION  
38 SERGIDI DIMITRA DISTINCTION  
39 SOCRATOUS ELIZABETH DISTINCTION  
40 SPYROU ANASTASIA DISTINCTION  
41 STAVROU MARIA DISTINCTION  
42 THEODOULOU NEOFYTOS DISTINCTION  
43 TSAKALIDOU CHRISTINA DISTINCTION  
44 TYRIMOU IFIGENIA DISTINCTION  
45 TZIAMALIS ANDYS DISTINCTION  
46 VOSKOU ELISAVET-CONSTANTINA DISTINCTION  
47 VRYONIDOU LITO DISTINCTION  
48 ZACHARIOU ELENI DISTINCTION  
49 STAVRINOU DEMETRIANA DISTINCTION  
50 DEMETRIOU CHRISOULLA MERIT  
51 DEMETRIOU GEORGIA MERIT  
52 DIONISIOU CONSTANTINOS MERIT  
53 EFREM STAVROS MERIT  
54 KOUPPARI KYRIAKI MERIT  
55 MICHAEL GEORGE MERIT  
56 SPAK VALERIA MERIT  
57 ZENONOS ANDREAS MERIT  
58 ANDREOU KATERINA MERIT  
59 DEMETRIADES AGGELOS MERIT  
60 DIONISIOU IFIGENIA PASS  
         
         
         
ELEMENTARY
A/a SURNAME NAME GRADE SPEAKING
1 ABDOU GEORGE DISTINCTION DISTINCTION
2 AGATHOCLEOUS MARIA DISTINCTION MERIT
3 ARESTI CHARIS DISTINCTION DISTINCTION
4 BATH KATERINA DISTINCTION  
5 CHRISTOU GENNADIOS DISTINCTION  
6 CONSTANTINIDE DEMETRIANA DISTINCTION  
7 DEMOSTHENOUS NIKOLETTA DISTINCTION DISTINCTION
8 EFSTATHIOU ANNA DISTINCTION MERIT
9 EPAMINONDA CHRYSTALLA DISTINCTION MERIT
10 FYLAKTOU AMALIA DISTINCTION  
11 GEORGIADI CHRISTINA DISTINCTION  
12 GEORGANTAS SONIA-ZOE DISTINCTION  
13 GEORGIOU SKEVI DISTINCTION PASS
14 HADJIGEORGIOU CONSTANTINOS DISTINCTION PASS
15 HADJISTYLI ELENI DISTINCTION  
16 IERONYMOU ANASTASIA DISTINCTION PASS
17 IOANNOU MARIA DISTINCTION  
18 IOANNOU ANTRI DISTINCTION PASS
19 KOKKINOU KYVELI DISTINCTION  
20 KOLAR MAREK DISTINCTION  
21 KYRIAKOU ANASTASIA DISTINCTION  
22 LEMONARI ANDREAS DISTINCTION  
23 MAVROGIAKOUMOU RAFAELLA DISTINCTION PASS
24 MIKALLIS NICOLAS DISTINCTION MERIT
25 NEOKLEOUS PINELOPI DISTINCTION  
26 NIKANDROU DEMETRA DISTINCTION  
27 NIKOLAIDES GEORGIA DISTINCTION  
28 PAVLOU KATERINA DISTINCTION  
29 SOTERIADES ODYSSEAS DISTINCTION  
30 TSANGARI EFTYHIA DISTINCTION  
31 ZENONOS ZENONAS DISTINCTION  
32 ALEKOU GEORGIA MERIT  
33 ANDREOU NICOLAS MERIT  
34 ANTONIOU ELLI MERIT  
35 ARISTIADOU VICTORIA MERIT DISTINCTION
36 CHARALAMBOUS MANOLIS MERIT  
37 CHARALAMBOUS ELEFTHERIOS MERIT  
38 CHRISTOFOROU SOLON MERIT PASS
39 CHRYSANTHOU GEORGE MERIT  
40 GEORGIOU STEFANOS MERIT DISTINCTION
41 HADJIOANNOU ANDREAS MERIT MERIT
42 KLEANTHOUS CHARALAMBOS MERIT  
43 KYRIAKOU NICOLAS MERIT  
44 NEOKLEOUS FOTINI MERIT  
45 NIKOLAOU GEORGIA MERIT PASS
46 PANAGIOTOU SAVVINA MERIT  
47 PETROU PETROS MERIT  
48 SAVVIDOU IRINI MERIT  
49 SOCRATOUS RANIA MERIT PASS
50 ZIAX SARA MERIT PASS
51 ANDREOU RAFAEL PASS  
52 ANTONIOU MARINA PASS  
53 APOSTOLIDES PANTELIS PASS  
54 CHRYSANTHOU MARIA PASS  
55 KARAKLIEV VASILIS PASS  
56 KOUPPARIS NEOFYTOS PASS PASS
57 KOUPPARIS AGGELOS PASS  
58 MICHAELIDES ELIAS PASS  
59 MILANOV ANTONIS PASS  
60 NEOFYTOU CHRYSOVALANTO PASS PASS
61 NIKOLAOU SOFRONIS PASS  
62 POLEMITIS ANTONIS PASS  
63 SOTIRIOU CHRYSTALLA PASS  
         
         
         
INTERMEDIATE
A/a SURNAME NAME GRADE SPEAKING
1 ADAMOU ANDREAS DISTINCTION PASS
2 AGATHANGELOU ANDREAS DISTINCTION PASS
3 ALKIVIADIS KYRIAKOS DISTINCTION  
4 ANCULESCU ANNA-MARIA DISTINCTION  
5 KANARI THEODORA DISTINCTION PASS
6 KEMITZI RAFAEL DISTINCTION MERIT
7 KLEANTHOUS THEA DISTINCTION MERIT
8 MALIETZI ALEXANDRA DISTINCTION  
9 MAREY KOULSSIN DISTINCTION  
10 MARINOU GEORGE DISTINCTION DISTINCTION
11 MICHAEL ANDRIA DISTINCTION  
12 MICHAELIDOU ANTREA DISTINCTION  
13 MICHAELIDOU ELECTRA DISTINCTION MERIT
14 NIKOLAOU GIANNIS DISTINCTION  
15 PHILIPOU EVI A. DISTINCTION  
16 SALAMIOTOU ATHINA DISTINCTION  
17 SALLOUMIS ANTREAS DISTINCTION DISTINCTION
18 THEODOULOU CHRISTODOULOS DISTINCTION  
19 TOFI CONSTANTINOS DISTINCTION  
20 TSIANTOUPITZE KOMPA DISTINCTION  
21 ANDREOU ARISTOKLIS MERIT  
22 ANTONIOU ALIKI MERIT  
23 CHARALAMPOUS IASONAS MERIT  
24 KOUPANOU ANGELA MERIT  
25 MAREY XANSA MERIT  
26 MATHEOU GEORGE MERIT  
27 PAPADOPOULOU STEFANI MERIT  
28 PAPARISTODIMOU DANIEL MERIT  
29 PSALTA LEONI MERIT MERIT
30 ROTOU NICOLETTA MERIT MERIT
31 SOLOMOU STYLIANOS MERIT MERIT
32 TOFI MARIA MERIT  
33 TSAGGARI NICOLETTA MERIT  
34 ASPRIS MARIOS PASS  
35 ELIA ANDREAS PASS  
36 FRANGOU POLIDORA PASS PASS
37 FOUARTA TRISILIOS PASS  
38 FOUARTA MARIA PASS  
39 GEORGIOU MARIA PASS  
40 METAXA STAVRI PASS  
41 PAPAMARKOU GEORGIA PASS  
42 PARASKEVA LOUKIA PASS  
43 PEPI CHRISTINA-MARIA PASS PASS
44 PHILIPOU PARASKEVI  F. PASS  
45 ROTOS MARIOS PASS MERIT
46 ROUSOU PARASKEVI PASS  
47 THEOCHAROUS KLEONIKI PASS  
48 XENOFONTOS EFI PASS  
49 SOLOMONIDOU ANDRIE   PASS
         
         
         
ADVANCED
A/a SURNAME NAME GRADE SPEAKING
1 ALEXANDROU PANAGIOTIS DISTINCTION  
2 CHARALAMPOUS RENOS DISTINCTION  
3 IRACLEOUS ELENI DISTINCTION MERIT
4 FIKARDOS LEONARDOS-MARIOS DISTINCTION DISTINCTION
5 ILIEV BOZHIDAR DISTINCTION  
6 KIRSANIDOU KONSTANTINA MARIA DISTINCTION  
7 MICHAEL GEORGE DISTINCTION  
8 MICHAEL GREGORIS DISTINCTION  
9 NIKOLAIDES ELIAS DISTINCTION DISTINCTION
10 ONISIPHOROU ALEKOS DISTINCTION  
11 SAVVA SPYROS DISTINCTION  
12 SOFOKLI ANDREAS DISTINCTION  
13 SOKRATOUS KYRIAKOULA DISTINCTION  
14 ANDREOU ANDRI MERIT PASS
15 ARGYROPOULOU IOANNA MERIT PASS
16 CHRISTODOULOU PHILIPPOS MERIT PASS
17 EFSTATHIOU DESPINA MERIT DISTINCTION
18 IOANNIDES GEORGE MERIT  
19 KOKKINOU PANAGIOTA MERIT  
20 KYRIAKOU MYRIA MERIT MERIT
21 LOIZIDIS ALEXANDROS MERIT MERIT
22 PANAGIOTOU VALENTINOS MERIT  
23 PERIKLEOUS CHRYSA MERIT  
24 POGIATZI CHRISTOS MERIT  
25 THEODOR DENIS MERIT  
26 CRISTODOULOU ELPIDA PASS  
27 DEMETRIOU DEMETRIANA PASS  
28 FILIPPOU VICTORIA PASS  
29 GKOURTZIDOU MARIA PASS  
30 KESIDES ALEXANDROS PASS  
31 LIASIDES ALEXANDROS PASS  
32 LOUCA MARIOS PASS  
33 MICHAEL CONSTANTINOS PASS  
34 NIKOLAOU PANAGIOTIS PASS  
35 PANAYIOTOU RAFAELLA PASS  
36 PROKOPIOU PANAGIOTIS PASS  
37 STEFANOU MARINA PASS  
38 DEMERTSIDOU ALEXANDRA PASS DISTINCTION
39 KOSTANTINOU ZOE   PASS
         
         
         
PROFICIENCY
A/a SURNAME NAME R/WRITING SPEAKING
1 CHAGIANNI MARIA DISTINCTION DISTINCTION
2 PRODROMOU GEORGIA DISTINCTION MERIT
3 VASSILIADES ZENONAS DISTINCTION MERIT
4 CHARALAMBOUS STELIOS MERIT DISTINCTION
5 CHRYSANTHOU ORESTIS MERIT DISTINCTION
6 KANARI ALEXANDROS MERIT PASS
7 KARAOLIS MICHALIS MERIT PASS
8 KATZARIDOU SARA MERIT MERIT
9 KOURI ELENI MERIT DISTINCTION
10 MATHEOU ELENI MERIT DISTINCTION
11 MITSIGKAS SOTIRIS MERIT MERIT
12 PAPADOPOULOU CHRYSO MERIT DISTINCTION
13 PLOUSIOU CHARALAMBOS MERIT DISTINCTION
14 SAVVA ARSENIA MERIT DISTINCTION
15 SOKRATOUS IFIGENEIA MERIT DISTINCTION
16 XENOFONTOS XENIA MERIT MERIT
17 ZACHARIA KATERINA MERIT MERIT
18 DIMITRIOU CHARA PASS MERIT
19 KYRIAKOU MARIA PASS DISTINCTION
20 MALLOURI ANTIGONI PASS DISTINCTION
21 MATHEOU ANASTASIA PASS PASS
22 NIKOLAOU IOANNIS PASS  
23 ONISIFOROU CHRISTODOULOS PASS MERIT
24 PAPADOPOULOS DANIEL PASS PASS
25 PAPADOPOULOU CONSTANTINA PASS PASS
26 PAPAEVRIPIDOU KATERINA PASS PASS
27 PAPAONISIFOROU GEORGE PASS DISTINCTION
28 PARASKEVOPOULOU VERONIKA PASS MERIT
29 PETROU GEORGIOS PASS MERIT
30 SIAILIS PANAGIOTIS PASS MERIT
31 SPILIOPOULOS DIONYSIS PASS MERIT
32 STEFANOU SAVVAS PASS  
33 THOMA MICHALIS PASS  
34 TSANGARIS NICOLAS PASS MERIT
35 VRIONI VRIONIS PASS PASS
36 KONSTANTINOU ANNA-CHRISTIANA   DISTINCTION
37 LYMBOYRIDI SPYRIDOULA   PASS
38 SOFRONIOU GEORGIA   PASS
Σελίδα 1 από 2